شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1164

45,585 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م متشطبه استلام2027بمقدم1.5Mوقسط10س بسوديك.

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة فورا مميزة 2غرفة بفرش مودرن في ايستاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري للبيع في التجمع الخامس | جاردينيا هايتس

    Catchers investment logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى قرب AUC قسط كوارتر 850 ألف-11م كاش

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | حديقة خاصة | الفيفث سكوير

    Good Vibe Homes logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز تستلم بعد سنه؟هتستلم متشطب بالكامل بجاردن

    Premium Homes logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في قطامية كريكس بأفضل فيو

    Trends Real Estate Egypt logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 179 متر مربع فى اورورا موقع مميز اب تاون كايرو

    VERKKINS logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجوار نيو جيزة بهليوبوليس وبمقدم4%فقط

    Roots Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٢٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٩٥٬٧٦٣ جنيه

    استلم شقتك خلال سنة ونص وقسّط على 8 سنين!!

    The Icon Real Estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة في Capital Way – العاصمة الإدارية الجديدة

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    ذا كابيتال واي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب 380 الف مقدم امتلك شقه ف ديجويا 4

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بكمبوند ROCK YARD بشيراتون بقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فوري في District 5

    Catchers investment logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٢٤٬٩٧٠ جنيه

    امتلك شقه b14 مساحه كبيره باقل سعر واطلاله مميزه

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨١٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٢٤٬٧٦٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك ١٤٧ م

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٩٥٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه بالتجمع دقايق من طريق السويس بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سيليا – أرضي بجاردن | تميز L5

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى قرب AUC قسط كوارتر 850 ألف-11م كاش

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3 مليون استلم فوري شقة ارضي بجاردن 164م

    Falcon for Real Estate logo image

    أورو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م للبيع فوري جاهزة للمعاينة في الاندلس

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في الماركت فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس ٢

    Premier Property logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٨٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى قرب AUC قسط كوارتر 850 ألف-11م كاش

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف متشطبه فيو لاند سكيب بجوار هايد بارك

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٢ متر مربع

    ٥٨٬٧٨٣ جنيه/متر مربع