شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1163

45,585 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز للبيع بكمبوند لافنير

    Gold Routes logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب استلام فوري بمقدم 470 الف ارضي بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٦٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للاستلام بمساحة روف خاصه وفيو بحيره

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٦٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 15 سنة امتلك شقة 3 غرف للبيع في R8

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في فاونتن سايد اب تاون كايرو 225م²

    VERKKINS logo image

    فاونتن سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م بأقل سعر فى R8 بالعاصمة بتسهيلات على10سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٨٧٬٧٤٠ جنيه

    شقة B14 وايد جاردن مقدم مميز أقساط حتى 8 سنين

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٤٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م فاخرة للبيع في B8 مدينتي تشطيب مميز

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 239 متر فورتين جولف للبيع بالمطبخ والتكييفات

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٧٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3 غرف جاهزه للمعاينة 207 متر باقل سعر

    Property Hills  One logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 181م لوكيشن مميز ريسيل سوديك ايست فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهز للمعاينة بسعر لقطة متشطبة 175متر 3غرف

    Property Hills  One logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأميز أحياء بيت الوطن التجمع الخامس الحي الاول

    Aqar Share logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بافضل سعر للبيع بكمبوند تاج سيتي

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 123م لقطه من لافيستا بتقسيط على 10 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦١٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م b8 بالتقسيط المريح فيو مميز

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع في المستقبل سيتي بمقدم5% وبسعر مميز

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٣٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م ارضي للبيع في مدينتي b12 بتقسيط مميز

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار كايرو فيستيفال بالتجمع بمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٨٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز للبيع بكمبوند هايد بارك

    Gold Routes logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ذهبيه بالبنفسج فيلات شقه تشطيب سوبر لوكس لقطه

    Next Level Properties logo image

    البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي – مرحلة S1 | القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع بالجراج واجهة بدجلة لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "ألترا سوبر لوكس" للبيع - سكن مصر (الأندلس)

    Better Estate Investment logo image

    سكن, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 65م للبيع استلام فورى بمدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع