شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1161

45,585 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالباتيو اورو التجمع شقة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام 3 شهور في موقع مميز بقسط ل 8 سنين

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع استلام شهر بأقساط فيو عالنادي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٨م للبيع باقل سعرفي المستقبل سيتي بافضل فيو

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع حي السفارات عمارات الفتح الشرطة 126 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع عمارات مدينه الفتح, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين لقطه مع القمزى بالمستقبل سيتي+بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب أمام كايرو بيزنس بارك على شارع رئيسي

    New Avenue Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر استثنائي لشقة تم تجديدها مؤخرًا فى بارك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن مقدم ٢,٥٥٠,٠٠٠ مطلة على لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكيفات في الياسمين 1

    New Avenue Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز جاهزة للسكن تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه متشطب بالمطبخ من لامبورغيني فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    طلة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٧٠٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٢٨٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور مساحة 146 متر الدور الثالث

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز 3 غرف الدور الرابع نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢١٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر أول مرحلة فى سعادة بوتيك قسط 9 س

    Platinum Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144م بفيو مميز علي الجولف وبأقساط اللي 2028

    ERE logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع B11 في مدينتي – 96 متر وجاردن جميل

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 160م+جاردن45م استلام فوري متشطبه الان

    Bright logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر جيد باتيو اورو

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام 3 شهور في موقع مميز بقسط ل 8 سنين

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام 3 شهور في موقع مميز بقسط ل 8 سنين

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميزللبيع ف كابيتال جاردنز اقل مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٨٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 126 متر في حي السفارات عمارات الفتح الشرطة

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في عمارات الفتح التابعة للشرطة 126 متر حي السفارات

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة جاهزة للسكن في مصر إيطاليا

    New Avenue Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع