شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1123

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري و بأقل سعر للمتر في التجمع بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٩٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الواحه التراسوبر لوكس شقه للبيع بسعر مخفض \\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع رقم 3 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في ديستركت 5 – استلام فوري

    Selection Code logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم شقة فاخرة بكمبوند باتيو اورو لافيستا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك في ارقي مكان في مدينتي شقه 133 مترفي بريفادو

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتداد عباس العقاد شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع ابو العتاهيه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف متشطبة | Address East | فوري

    Selection Code logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوراً في الباتيو أورو بقلب الجولدن سكوي

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بجوار سوديك

    Selection Code logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    عاين وامتلك شقتك الان بأقل سعر بالتجمع بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٥٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر الان وأحجز شقة بأقل سعر وبدون مقدم بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + جاردن 116متر متشطبة من المراسم بقلب التجمع

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند الفردوس النادي الاهلي شقه سوبر لوكس للبيع\\

    Art colorr logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيو جولف بأقل سعر بالعاصمة+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولي جولف ريزيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لا يعوض! شقة للبيع في مدينة نصر تشطيب حديث

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز 320م علي فيو وايد جاردن والنادي مباشره في B2

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة جاهزة علي السكن وتقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 10 سنين امتلك شقتك 3نوم بالعاصمه الادارية

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تانى صف من التسعين الجنوبي مباشرة شقة لقطه للبيع

    Al-Bahrawy Developments logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه الاولي شقه 4 غرف للبيع بسعر مميز \\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع محمد مندور, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه والاستلام بالتجمع+تقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة فيلا بسعر شقة استلام 6 شهور فقط في احلي مرحلة

    ARC Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٩٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حجز قديم امام الخدمات مباشرة 73م بالتقسيط B12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع