شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1125

45,585 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٧٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري دقايق من الجامعه البريطانيه+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل من سعر الماركت للبيع في كريك تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف (( جاهزة للمعاينة )) فـ مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في بالم هيلز التجمع الخامس

    views investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فوري في الأندلس

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط بالقرب من مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٢٠٬٣٨٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 – D Parks | استلام قريب

    Aqarpedia For Resale logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨١٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 82م للبيع بمدينتي امام الخدمات فيو جاردن وشارع

    A 2 Z Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقة 2نوم بأقل سعر للمتر فى R7 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 173متر فيو مميز استلام شهر 12/2026

    S signature logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالفرش بمدينتي 116متر الترا سوبر لوكس

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل سعر وأول سكن في كمبوند سما بالدائري

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بدار مصر القرنفل امام بوابه 6

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقة كورنر دايركت على لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ب حديقه خاصه في اكثر موقع مميز بالقاهره

4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين سكوير – الترا سوبر لوكس تشطيب

    Aqarpedia For Resale logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اب تاون فيو مميز و بسعر لقطة لسرعة البيع

    Boundless For Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 3 غرف في زيد ايست متشطبه استلام 2026

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فورى فى R8 بالعاصمة الادارية

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٣١٬١٨٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه ارضي بحديقه 2نوم بحري استلام 12/2026

    S signature logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق ريسيل كورنر -جاهزة للاستلام

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ب حديقه خاصه في اكثر موقع مميز بالقاهره

4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٦٣٬٦١٥ جنيه

    شقة متشطبة علي فيو جولف باقل سعر فالسوق بحري

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٩٨٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٤٥٬٤٢٧ جنيه

    شقة متشطبة فى طلالة بسعر مميز وقسط حتى 15سنة

    Platinum Properties logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩١٬٤٥٤ جنيه/متر مربع