شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 72

24,964 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    REWAYA by SIAC Developments في قلب الشيخ زايد

    D.Signature logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٧٠م واجهه بحري قرب البوابه بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٧٧٬٢٤٩ جنيه

    شقه ريسيل 196م استلام فوري مشطبه بالتكيفات والمطبخ

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٠٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    140م² 3 غرف شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بجوار مول العرب 2 نوم ماستر

    City Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات و المطبخ في كمبوند زيد ويست

    Crown Stone Realty logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم بنتهاوس اوبن فيو استلام فوري فZEDتكمله اقساط

    Evergreen Properties logo image

3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فى زيد متشطبةاستلام فوري قسط على 6 سنين

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في مارفيل مراسم ف ينيو زايد

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للاستثمار ستوديو فاخر دور 17 للبيع

    متصدر

    Driven Properties logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١١٦٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٨٤٬٣٢٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في فاي سوديك تشطيب كامل

    Conquer Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس ريسيل259م²متشطب+التكييفات+المطبخ فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    4

    ٢٥٩ متر مربع

    ٤٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام للبيع شقه ١٥٥م واجهه

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٥١٦ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ٢٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٢٥م واجهه وسط بجوار البوابه بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بجاردن في كمبوند كارما كاي شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمنطقة الفيلات على هضبة بالم هيلز بتسهيلات

    D.Signature logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    140م² 3 غرف شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى سولانا زايد مقدم 5% قسط على 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٤٬٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بيتك استلام فوري متشطب بالكامل و مشروع ساكن و عايش

    Crafters Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٢٣٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة أرضي بحديقة للبيع بالتقسيط

    متصدر

    Driven Properties logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالكامل 2 نوم بكومباوند اويست

    City Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع