شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 73

24,964 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقة مميزه تشطيب راقي بالتقسيط بارك فيو

    Square Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة البيع من بالم هيلز في px

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٣٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع من هايد بارك في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة علي اللاند سكيب للبيع بالتقسيط علي 10Y

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي شقه للبيع في اشجار سيتي

    D.Signature logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن استلام فوري في الشيخ زايد للبيع

    Property Hills Star logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10 سنين شقة متشطبه في قلب اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    فيلاجيو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين بفيو مميز 173م بـAmberville

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة بجوار نادي الصيد الدقي فيو مفتوح

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع موقع مميز فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٧٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور سادس ستوديو للبيع في زد ويست

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بالتكيفات استلام فوري للبيع

    Property Hills Star logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع بالتقسيط بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بجوار مول اركان للبيع بالتقسيط علي 10Y

    Property Hills Star logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد 160م بمقدم 10% تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم فى قلب الشيخ زايد بالتقسيط علي 10 سنين

    Square Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على 10 سنين بمقدم 10% فى الشيخ زايد

    Square Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤١٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع في بالم باركس -بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬١٧٦٬٤٢٠ جنيه

    شقة للبيع في Core – أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة من شركة المراسم الدولية متشطبة ف زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤١٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في ابراج زيد الدور ال 12

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع ف الشيخ زايد متشطب بالكامل ف زايد

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣١٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بجوار مول العرب 2 نوم ماستر

    متصدر

    City Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في امبرفيل فيو بالكامل علي الليك

    plan-B logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع