شقق ببلكونة للبيع في شارع التسعين, التجمع الخامس, صفحة 9

471 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل باقساط لوكيشن مميز - ادريس ايست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب كامل في ادرس ايست التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٣٬٨١١ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة سوبرلوكس للبيع ف ادريس ايست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل - دور متكرر - افضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز-متشطب بالكامل-جاهزة للسكن-جراج-فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي بحديقه خاصه متشطبه بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز جداً 3 غرف نوم تشطيب كامل RTM

    Premises logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٧٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢١١٬١٣٦ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بمفدم 15% فقط متشطبة بالكامل

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٦٦٬٠٨٠ جنيه

    استلام فورى -لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٧٦١ جنيه

    استلام فورى -لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في كمبوند واتر واي تقسيط 9 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب ذا فيو ووتر واي بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل - تسليم ٦ شهور بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م بفيو البول بكموند الديار ريزيدنس

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م - استلام فوري- برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة198م بالتكيفات متشطبة امام AUC ريسيل اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل - تسليم ٦ شهور بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٥٠٬١٩٧ جنيه

    استلام فورى -لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٢٥٬٣٠٩ جنيه

    استلام فورى -لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف تشطيب كامل في ادريس ايست-التجمع الخامس

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله في التجمع استلام قريب اقساط علي 10سنين

    Selection Code logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٩٣٬٢٩٩ جنيه

    استلام فوري - افضل سعر - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٨٤٬٣٨٤ جنيه

    افضل سعر - متشطبه بالكامل - استلام فوري

    Citizen Home logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع