شقق ببلكونة للبيع في شارع التسعين, التجمع الخامس, صفحة 11

469 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٤٩٩٬٩٠٠ جنيه

    فرصة قوية في ذا أدريس إيست – شقة جاهزة بمقدم مميز

    Point Mark For Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة بالسعر ده داخل ذا ادريس ايست 160م فيو مميز

    Realtors logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام متشطبه في ادريس ايست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٦٬٥٠٠ جنيه

    ادريس ايست شقة ١٦٠ متر بأقل مقدم و اطول فترة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر تطل على الحديقة مقدم 12,000,000

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالفرش استلام فوري بمقدم 50% في ذا فيو

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 145 متر 3 غرف متشطبة بالكامل بحري

    ARC Investments logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبرلوكس للبيع فوري ف ادريس ايست التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا أدريس إيست جاهزة للاستلام

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا أدريس إيست – التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند إدريس إيست فيو داخلي

    Realtors logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف متشطبة فوري | Address East |

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م بأفضل فيو بالمشروع استلام فوري متشطبة

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبه بالكامل فى قلب التجمع الخامس

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة ارضي بجاردن 250 متر متشطبة في واتر واي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو جميل فى ذا فيو بجانب AUC وإيست تاون

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٦٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في إدريس إيست موقع مميز ونظام سداد

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 149م استلام فوري - تشطيب كامل

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٣٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف للبيع فوري ف ادريس ايست التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ذا ادريس ايست التجمع الخامس متشطبة

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ذا ادريس ايست التجمع الخامس متشطبة

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري في ادريس ايست-التجمع الخامس

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ذا أدرس إيست 171 متر تشطيب كامل

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٣٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٧٣٬٢٣٨ جنيه

    استلام فوري - متشطبه بالكامل - افضل سعر

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٧٠٬٦٥٥ جنيه

    متشطبه بالكامل - استلام فوري - افضل سعر

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٢٬٥١٨ جنيه/متر مربع