شقق 120 متر للبيع في مدينة الشروق, صفحة 4

163 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬١٥١٬٩١٥ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في البوروج

    Smart Assets Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مبنيه في LORA بسعر لقطه بالشروق بقسط حتي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه 2نوم دقايق من السويس بالشروق مقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فى الشروق وامتلك شقه 71م متشطبه بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م متشطبه بجاردن جاهزه للمعاينه باقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • M11 ميراكي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Meraki Development
    القاهرة,مدينة الشروق

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فندقي باكبر عائد استثماري امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور اول خلفى 105 م بفيلا بالحى الرابع

    Elmemary Engineering Consultancy logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة في موقع مميز بمدينة الشروق 3،

    Feeds logo image

    الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تحت ادارة فندق كونكورد السلام بقسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • جراندا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 33
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,جراندا

    2 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في البروج ارضي بحديقة خاصة ١٠٠ م

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند البروج مرحله اورين ١٠٦ متر

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ده سعر التوتال 'كاش' مش مقدم بادر بالحجز

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٦٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدم بس ٣٠%وابدأ قسط بعد سنتين وكمان خصم ٢٥٪؜

    The Icon Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع مبني ب10% مقدم والباقي على 10 سنين بالشروق

    The Icon Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • جراندا لايف

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,جراندا لايف

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ده سعر التوتال (كاش) مش مقدم بادر بحجز وحدتك الآن

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٦٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم ٥٠% !! في حالة الكاش

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٢٦٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصمك مقدمك والباقي على ٨ سنين!!

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدم بس ٣٠% وابدأ قسط بعد سنتين وكمان خصم ٢٥%

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع مبني بـ10% مقدم والباقي على 10 سنين بالشروق!

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 م دابل فيو تشطيب كامل في كمبوند الجار JAR

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بقسط شهرى 30الف فى الشروق

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع فى الشروق ٢ منطقه الڤيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو+Garden فيو لاجون (بتشطيب كامل فندقي) للبيع

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م متشطبه بجاردن جاهزه للمعاينه باقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع