شقق 120 متر للبيع في مدينة الشروق, صفحة 3

163 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 290 الف فقط شقه للبيع متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٦٤٬٠٠٠ جنيه

    سنوديو للبيع متشطب اقل سعر بمقدم 10% واقساط 7 سنين

    Smart Step logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    2

    ٦٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٦٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة أستثمارية ستوديو بتشطيب فندقي بمقدم 10 %

    Smart Step logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار ذكي بعائد إيجاري بالدولار وحده فندقية

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٦٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو استثماري متشطب فى كمبوند الجار (JBD)

    Smart Step logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو كازا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,باتيو كازا

    3 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    عاين ع الطبيعه واستلام 2027 ومقدم 10%

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥٢٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري تشطيب كامل في البروج استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متسلمه متشطبة التكيفات و مطبخ في البروچ

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%شقه بتشطيب high end فى الجار/فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    متصدر

    ERMA Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • الباتيو سولا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو سولا

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    ERMA Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر في الشروق مع لافيستا علي طريق السويس

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بخصم كبير للكاش برايم لوكيشن في البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع متشطبه تحت إداره فندقيه بمقدم10%فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة برايم لوكيشن بدون مقدم فى البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٩٣٬٨٨٩ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,كليوباترا بالاس

    1 - 5 غرفة

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز تشطيب كامل 70 متر للبيع

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب مع حديقه بموقع مميز 84 متر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بتسهيلات مميزه في بالم ايلاند باقل سعر

    متصدر

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقتك مع كونكورد السلام بأقل سعر بالشروق

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالتكيفات بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • معادى فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    AGEC Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,معادى فيو

    3 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بدون مقدم في البروج بأقرب استلام+قسط 6س

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨١٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم38%شقه بمقدم486الف وفيو مميز على السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية تحت ادارة كونكورد بمقدم 450 الف

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٥٠٠ جنيه

    للبيع وحده متشطبه بالكامل بشراكه مع جامعه بريطانيه

    S signature logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر للمتر بجوار مدينتي بالم ايلاند

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • أيفى ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٢٤٬٩٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    AGEC Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ايفى ريسيدنس

    1 - 3 غرفة