شقق ٩٠ متر للبيع في الشيخ زايد, صفحة 30

838 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في زيد بارك سايد زايد

    Guides Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣ متر مربع

    ٢٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثمار مضمونه ستديو مفروش للبيع في زيد بارك

    Royal Hub Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في Zed West – المرحلة الثانية للاستثمار

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتشطيب علي النيل قسط 8 سنين جريان بالم هيلز

    Abrag Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ١٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة سكن او استثمار في كمبوند

    Abrag 2 logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ٧٨م جاردن ١٦٥م كومباوند ذا ادرس. .

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي بجاردن للبيع في كمبوند The Harv

    Abrag 2 logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو موقعه مميز ريسيل فوري في سوديك كملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٣٤٬٦٠٨ جنيه

    امتلك شقه88م+50م جاردن فنيو زايدمتشطبه بمقدم390الف

    New Arkan Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٨٧٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب جدا من المراسم في الشيخ زاي

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٥٥ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع ابراج زد الشيخ زايد استلام 6 شهور

    Abrag 2 logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري ف الشيخ زايد موقع مميز

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تكملة اقساط كمبوند كيان وصلة دهشور

    Abrag 2 logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف ابراج زيد ع فيو البارك

    Property Hills Star logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استثمارى فى zed west الشيخ زايد من ora

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بالشيخ زايد بجوار هايبر وان ٨٤ متر أرضي

    IHouse development logo image

    شارع 10, الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ٨٤ متر أرضي غرفتين بجوار هايبر زايد بيع

    IHouse development logo image

    شارع 11, الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٨٤ متر دور أرضي بالحي الأول الشيخ زايد

    IHouse development logo image

    شارع 31, الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه185م+جاردن متشطبه استلام فورى جمب النادى قسط 8س

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقه 206م امام النادي الاهلي بقسط 10س زايد القديمه

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠ متر مربع

    ١٧٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقه 206م امام النادي الاهلي بقسط 10س زايد القديمه

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠ متر مربع

    ١٧٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالشيخ زايد بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    شارع 10, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالشيخ زايد بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٦٥٬٣٩٨ جنيه

    شقه بالتقسيط علي 10 سنوات بالشيخ زايد كمبوند لوجار

    Abrag Real Estate logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع