شقق ٩٠ متر للبيع في الشيخ زايد, صفحة 27

838 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو 75م كومباوند فيلدج ويست - دره جروب-

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه50كمبوند تمايا شارع النزهه بتقسيط علي12سن

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بالقرب من مول العرب

    Inn Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر اللونش في كمبوند علي شارع النزهة

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند تميايا امام الربوه بمقدم 10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري متشطبة جانب تشيل اوت بارك في كيان

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب خدمات فندقيه في احسن ابراج زايد ب قسط 10سنين

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب خدمات فندقيه في احسن ابراج زايد ب قسط 10سنين

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب خدمات فندقيه في احسن ابراج زايد ب قسط 10سنين

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب خدمات فندقيه في احسن ابراج زايد ب قسط 10سنين

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب خدمات فندقيه في احسن ابراج زايد ب قسط 10سنين

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٣٩٬٦٨٦ جنيه

    استوديو للبيع – Dal by The Harv نيو زايد

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٧٢٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 60م بجاردن للبيع في جريان نيو زايد بدون اوفر

    Vida Solutions logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٣٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بالتقسيط علي 10 سنين امام مطار

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 88م متشطبة للبيع علي شارع النزهه بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٢٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بالتكيفات للبيع بأقل من سعر السوق في فيلدج

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مقدم هو خصمك امتلك ستديو69م متشطب بالثورة الخضراء

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 75 كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد متشطب

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مقدم هو خصمك امتلك ستديو69م متشطب بالثورة الخضراء

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60 متر للبيع فى جريان نيو زايد بمقدم 400 الف

    Vida Solutions logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ع النيل مباشر ف قلب الشيخ زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو استلام قريب ف ابراج زيد متشطبة بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٩٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٨٤ متر بالحي الاول الشيخ زايد

    IHouse development logo image

    شارع 31, الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر زمان ف سوق انهاردة - الحي 13 - الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة امام مول اركان الشيخ زايد للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع