شقق ٩٠ متر للبيع في الشيخ زايد, صفحة 23

838 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مش هتتكرر شقه 52م غرفه واحده في كمبوند تمايا

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مميز للبيع كمبوند بيفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمبوند زد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٩٧٬١٥٣ جنيه

    شقة تطل على ضفاف النيل مباشرة فى ماونتن فيو جيريان

    Platinum Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري متشطبه بالمطبخ والتكيفات

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومباوند حدائق المهندسين بالشيخ زايد

    El Marwa For Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ZED Park – دور أرضي

    Home Select for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لاستوديو في ارقي كمبوندات نجيب ساويرس zed

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٩٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع كمبوند فيلدج ويست فيو لاند سكيب

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٣٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في نيو زايد بجوار مطار سفنكس الدولي

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٧٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في دجويا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان سعر متر 35 الف امام كمبوند الربوة

    متصدر

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بكاش 2 مليون ونصف لفتره محدوده

    Summit Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كارما ريزيدنس، مفروش بالكامل.

    Rokn Real Estate logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة 90م بجاردن متشطبة بالتكيفات والمطبخ

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٢٣٬١٩١ جنيه

    شقة غرفة نوم متشطبة بالكامل للبيع في زيد ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٤٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في زيد ويست Z تاور استوديو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٢٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر متر كمبوند فى الشيخ زايد لونش تمايا

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٥٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٧٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة ١ غرف في ابراج زد

    Maskan Consultancy logo image

1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 52م بسعر الطرح تمايا امام الربوة مقدم 0%

    Abrag 2 logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٥٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لشقة بموقع مميز و بقسط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% شقه تقسيط 10 سنه على الصحراوى زايد VALEA

    Abrag Real Estate logo image

    فاليا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع ارضي بجاردن في فيلدج ويست تكمله أقساط

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في نيو زايد بـ5% مقدم فقط

    Pharos Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة في ابراج زيد

    Maskan Consultancy logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع