شقق 130 متر للبيع في الشيخ زايد, صفحة 48

3,607 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الشيخ زايد لوكيشن لاند سكيب مقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب شقة غرفتين 108م لمطار سفنكس بلوكيشن مميز

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة كورنر مميزة بتقسيط 15 سنة في الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن بالقسط علي 15 سنة في زايد الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Zed Towers تشطيب كامل

    متصدر

    I-Move logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب في الشيخ زايد في Karmell

    Z Investments For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١١٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م بجاردن بجوار كمبوند ايتابا بأفضل سعر

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف متشطبة بالتكيفات والمطبخ بأبراج زيد

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة في كمبوند ذا ادريس بجاردن خاصة

    Genova Investment logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب لوكشن مميز جدا في الشيخ زايد جاهزه للسكن

    متصدر

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ابراج زيد - الشيخ زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكييفات استلام فوري في 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ذا ادرس - الشيخ زايد - اطلالة مميزة

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل pool view بالقسط على 12 سنه

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل pool view بالقسط على 12 سنه

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل pool view بالقسط على 12 سنه

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع متشطبه بالكامل بسعر قابل للتفاوض من المالك

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف – أبراج Solana – أقساط على 10 سنين

    متصدر

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م أمام مطار سفنكس بالتقسيط على 10 سنوات

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م فيو نيل في نيو زايد قسط على 8 سنوات

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند جنه زايد 4

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في جنه زايد 2

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في جنه زايد 2

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في الحي الحداشر الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في الحي الحداشر المجاوره التانيه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع