شقق 130 متر للبيع في الشيخ زايد, صفحة 47

3,607 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام قريب و مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة مقدم375 استلام سنه فى الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ف زيد ويست بمقدم و اقساط باقل اوفر

    Boundless For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه125م متشطبه استلام فورى بالتقسيط خلف مول العرب

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة من شركة درد في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه125م متشطبه+حديقه واستلام فورى,مقدم 4مليون-زايد

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٢٦٬٥٨٥ جنيه

    ستوديو تشطيب فندقي في ابراج زيد-تقسيط حتي 2029

    RE/MAX Everest logo image

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٤٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف الشيخ زايد بمقدم و اقساط

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كايرو جيت باميز لوكيشن

    Conquer Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٤٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للايجار في ويستاون سوديك الشيخ زايد

    Emkan for Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، غرفتين بإطلالة مزدوجة للبيع، علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٨٧٬٩٠٠ جنيه

    تقسيط 9 سنين و استلام 1,5 سنه-شقه+جاردن مجهزه كامل

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٦٨٬٥٠٠ جنيه

    تقسيط 9 سنين و استلام خلال أشهر-شقه مجهزه بالكامل!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق فرصتك مع اكبر مطور و بدون مقدم لفتره محدوده!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك من سوديك بأقل سعر فى نيو زايد على10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠٦٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع متشطبه بالكامل لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط شقة للبيع بمقدم630الف بالقرب من مطار سفينكس

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بسعر مميز في سولانا الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع متشطبه بالكامل لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى فى أرقى كمبوند بأقل سعر بالسوق

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    3غرف 120م بجاردن جاهزة للاستلام بافضل موقع بكايان

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الشيخ زايد لوكيشن لاند سكيب مقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع