شقق 130 متر للبيع في الشيخ زايد, صفحة 31

3,607 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد شقق وفيلل بأفضل سعر في سولانا زايد الجديد

    D.Signature logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا أدرس – الشيخ زايد شركة دره

    DMG logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة زايد 1 تشطيب سوبر لوكس بالمطبخ

    Core Real Estate Development logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في كومباوند جنه زايد 2

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٣٤٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط يصل الى 10 سنين في 74م - Coy Voya

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط حتى 108 شهر 125م فيو مفتوح ZIA Park

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بالتكيفات بابراج زيد الشيخ زايد

    متصدر

    property hills Elite logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ويست فيو زايد | تشطيب كامل وقسط 10 سنوات

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في سولانا زايد قسط على 10 سنوات

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة ف قلب الشيخ زايد 130م اقساط

    متصدر

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي حمامات السباحه برايم لوكيشن المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزه للسكن فوري علي المفتاح من المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م من المالك اصيل متسلمه ومتشطبه علي المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطة استلام قريب ف الشيخ زيد امام اعمار

    Property Hills Star logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطب بالتكيفات و المطبخ في ابراج زد

    Home Valley logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٣٢٬٢٧٥ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل في زيد ويست بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٩٤٬٠٥٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في E3 Zed West

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٨٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٩٤٬٠٥٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في E3 Zed West

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٨٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٩٤٬٠٥٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في E3 Zed West

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٨٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م 2 نوم بفيو مميز باقل سعر ومقدم

    ERE logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو بالتقسيط في Zed West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع