شقق 80 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 8

5,807 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بالكوثر بفيو مفتوح – الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بإطلالة على المسبح في

    Second Home Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة بإطلالة على اللاجون وبقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو واسع للبيع في قلب الغردقه, عرابيا بخصم 20%

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أنشينت ساند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,انشنت ساندس ريزورت

    3 - 6 غرفة

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا - شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر بإطلالة مسبح موقع مثالي وأفضل سعر

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة نوم | خدمات منتجع | قريبة من البحر

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلاة على المسبح | تسليم قريب 2026 جاهز

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمر صح: ستوديو بحديقة ومسبح في أرقى بالأحياء

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • سيلينا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٢٨٬٨٦٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palma Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,سلينا باي

    1 - 3 غرفة

  • 25

    شقة

    ٣٬١٤٣٬٠٢٥ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح قرب مطار الغردقة بخطط

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمباوند اطلانطس كاستيلو - الغردقه

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الداو هايتس- الغردقه

    Eastmark logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة بمساحة 80 متر مربع | ريد هيلز

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة79م_أطلاله ممشي مجاويش-استلام خلال4 شهور

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    بيسكو, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٢٥٬٨٧٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على حمام السباحة – لاجونا الأحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على المسبح من الاستوديو | ريد هيلز

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة بحر ومسبح: امتلك وحدتك الفاخرة بمجاويش

    El-Bedihy & Co logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬١٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة | شاطئ خاص | خطة سداد 6 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفة نوم – كاملة التشطيب بموقع ممز

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن 5% مقدم فقط بمشروع مميز بسهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١١٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري بمنتجع متكامل بمنطقة الانتر

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٦٨٬٨٦٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٣٬٣٥٠ جنيه

    ستوديو فيو بحر جانبي | منتجع اورو , الاحياء

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٨٤٬١٣٩ جنيه

    استوديو 52 متر side sea view فى ScandicResort

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع