شقق 80 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 11

5,807 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرف بمشروع فندقي: رفاهية السكن في الممشى

    El-Bedihy & Co logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٤٧٦ جنيه

    ستوديو في الغردقة بشاطئ خاص وقسط على 4 سنين

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٦١٤ جنيه

    ستوديو في الغردقة فيو بسين بقسط على 4 سنين

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات - في فيراندا

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٢٤٬٩٦٥ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٣٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ستديو سي فيو - عقد اخضر - الممشي السياحي -بالتقسيط

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧١٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو يطل على حمام السباحة فى الممشى

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح والبحر | مارفينتو

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٥٩٬١٩٢ جنيه

    استوديو 53 متر يطل على البحر بشاطئ خاص

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    ارابيا ازور بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا شاليه غرفة نوم متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 41م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٨٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 58م تشطيب كامل إطلاله ع البحر وحمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بشاطئ خاص وإطلالة بحر وتقسيط 5 سنوات

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مساحته 40 متر مربع فالهضبه الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٤٨٬٩٢٥ جنيه

    استوديو 45 م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    stone heights على طريق الهضبة بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٦١٬٥٠٨ جنيه

    Florenza Khamsin فى طريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على المسبح من البحر والسماء | مارفين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٨٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 62م على البحر مباشرة بالممشي السياحي مقدم 15%

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة بمساحة 64 م في مجاويش ولاجون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 64 م بمجاويش وحمام سباحة ضخم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 68 م بمجاويش وعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٩٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 67 م وتصميم ذكي للمساحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك 55 م بمجاويش قرب سنزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو 55م بإطلالة على المسبح بمقدم 20% – استثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع