شقق 80 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 232

5,840 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 1 BR Apartment with pool view

    Beyoot logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٨٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الغردقة

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع استثنائي على بعد دقيقتين للشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بتشطيب فاخر وخدمات شاطئية متكاملة

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه هادئه ومريحة علي بعد خطوات من الشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على حمام السباحة للبيع في وان 7 ريزيدنس

    ROI For Real Estate logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل عائد استثماري طوال العام

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة للبيع – مغويش، الغردقة

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فى مجاويش 47م مقدم 50% و تقسيط على 18 شهر

    SAMA Real Estate Investment logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو رائع علي البحر للبيع في كمبوند ذا فيو

    Home Hunters EG logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٩٬١٨٠ جنيه

    6 Yrs Installments Chalet For Sale / Sahl Hasheesh

    ROI For Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٩٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 42م في مجاويش ,مقدم = 630.000ج وقسط 18 شهر

    SAMA Real Estate Investment logo image

استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 69م غرفه واحده ادفع35%وقسط الباقى على سنتين

    SAMA Real Estate Investment logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصري في هب ريزورت خصومات للكاش ومدة تقسيط اطول

    SAMA Real Estate Investment logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مميز في مجاويش 58م -مقدم 50% -تقسيط 12 شهر

    SAMA Real Estate Investment logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل دقيقتين من الشاطئ عائد استثماري

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished studio for sale in El Karma Resort

    My Real Estate logo image

    منتجع نوبية اكوا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مذهل على شاطئ البحر في منتجع مجرة، الأحياء

    ROI For Real Estate logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة من غرفتي نوم مع حديقة خاصة

    ROI For Real Estate logo image

2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه مع رؤية رائعه للبحر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    Partial seaview apartment in prestigious community

    Beyoot logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٢٩٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوه للبيع في ستون هايتس - الغردقة

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل عائد استثماري طوال العام

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بتشطيب فاخر وخدمات شاطئية متكاملة

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن -تشطيب فاخر شاطئ خاص تري البحر

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع