شقق 80 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 231

5,840 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٢٬٧٩٧٬٢٠٠ جنيه

    منزل أحلامك في تريفانا مع حديقة خاصة

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٣٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 58م - تسليم فوري - 50% مقدم - تقسيط علي سنة

    SAMA Real Estate Investment logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩١٥٬٢٤٨ جنيه

    استوديو فاخر بإطلالة على المسبح والحديقة

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    Fully furnished apartment with sea and pool view

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٢٨٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة مع خدمات فندقية علي مدار العام

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩٣٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر يطل على حمام السباحة في منتجع بوكا باي

    ROI For Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٢٢٬٧٦٠ جنيه

    أسلوب الحياة الفاخر في ستون هايتس الغردقة

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز دقائق من الشاطئ ، عائد ايجاري

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٣٩٢٬٥٠٠ جنيه

    Exclusive studio with private pool in the Greek

    Beyoot logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٢٨٨٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠١٬٤٠٠ جنيه

    استوديو حصري للبيع إطلالة على المسبح مشروع أتلانتس

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات جديدة في مشروع تريفانا مجاويش طريق المطار

    Homes Bay logo image

3

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished studio for sale in Scandic Resort

    My Real Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    لا يوجد

    ٤٧ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن فورا ، مفروشه بالكامل ، موقع متميز

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل دقيقتين من الشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مذهل بإطلالة على البحر في قلب سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    إديلما, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بسعر تنافسي و خصم ٢٠٪ كاش

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل دقيقتين من الشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٦١٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا (69 متر) في ميسكا هايتس سوما باي

    ROI For Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٧١٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تريفانا مجاويش بمقدم 25%

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اكتشف شقة أحلامك في كمبوند لافايا، الغردقة!

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٥١٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة في كمبوند تريفانا مجاويش بمقدم 25% فقط

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished studio for sale in Juliana Beach Resort

    My Real Estate logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٥٩٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة فاخرة مع حديقة في TRIVANA

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة في مكادي هايتس، موقع مميز

    Good Vibe Homes logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 25% واطلالة علي حمام السباحة في تريفانا

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع