شقق 70 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 184

4,635 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    Fully furnished apartment with sea and pool view

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٢٨٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠١٬٤٠٠ جنيه

    استوديو حصري للبيع إطلالة على المسبح مشروع أتلانتس

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 1 BR Apartment with pool view

    Beyoot logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٨٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل عائد استثماري طوال العام

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الغردقة

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع استثنائي على بعد دقيقتين للشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فى مجاويش 47م مقدم 50% و تقسيط على 18 شهر

    SAMA Real Estate Investment logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز دقائق من الشاطئ ، عائد ايجاري

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٣٩٢٬٥٠٠ جنيه

    Exclusive studio with private pool in the Greek

    Beyoot logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٢٨٨٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة مع خدمات فندقية علي مدار العام

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩٣٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بسعر تنافسي و خصم ٢٠٪ كاش

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة في كمبوند تريفانا مجاويش بمقدم 25% فقط

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل دقيقتين من الشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٦١٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مميز في مجاويش 58م -مقدم 50% -تقسيط 12 شهر

    SAMA Real Estate Investment logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مذهل على شاطئ البحر في منتجع مجرة، الأحياء

    ROI For Real Estate logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل دقيقتين من الشاطئ عائد استثماري

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن فورا ، مفروشه بالكامل ، موقع متميز

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل دقيقتين من الشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا (69 متر) في ميسكا هايتس سوما باي

    ROI For Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٧١٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تريفانا مجاويش بمقدم 25%

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished studio for sale in Juliana Beach Resort

    My Real Estate logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٥٩٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه مع رؤية رائعه للبحر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة فاخرة مع حديقة في TRIVANA

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل عائد استثماري طوال العام

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 25% واطلالة علي حمام السباحة في تريفانا

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع