شقق 70 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 183

4,635 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٢٬٧٩٧٬٢٠٠ جنيه

    منزل أحلامك في تريفانا مع حديقة خاصة

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٣٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Furnished 1 bed for sale in Intercontinental

    My Real Estate logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 58م - تسليم فوري - 50% مقدم - تقسيط علي سنة

    SAMA Real Estate Investment logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished studio for sale in Scandic Resort

    My Real Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    لا يوجد

    ٤٧ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مع شاطئ خاص ، طوال العام

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو | الممشى – الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٩٧٤٬٠٠٠ جنيه

    اصغر وحده مميزه فيو pool في هب ريزورت بمقدم %50

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر يطل على حمام السباحة في منتجع بوكا باي

    ROI For Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٢٢٬٧٦٠ جنيه

    أسلوب الحياة الفاخر في ستون هايتس الغردقة

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩١٥٬٢٤٨ جنيه

    استوديو فاخر بإطلالة على المسبح والحديقة

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٣٥٬٢٦١ جنيه

    استوديو فاخر في أكوا بالمز، الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مذهل بإطلالة على البحر في قلب سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    إديلما, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية – 1st Avenue

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الشمالية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري- شلالات الهمبرا

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى انتركونتيننتال

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٥٩٬٢٠٦ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في اكوا تروبيكال الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الفاخرة بتريفانا ابتداءً من 2.6 مليون

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٣٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٢٦٠ جنيه

    شاليهات في قرية ميراج باى بالتقسيط- الاستلام فوري

    SAMA Real Estate Investment logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة في مكادي هايتس، موقع مميز

    Good Vibe Homes logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في شولان جونة موقع مميز جاهز للسكن الفوري

    Good Vibe Homes logo image

    شولان, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    1-Bedroom Apartment with Stunning Sea Views

    ROI For Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استديو 47م - تسليم فوري - 50% مقدم وتقسيط علي سنة

    SAMA Real Estate Investment logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استثنائية بإطلالة علي البحر مكونة من غرفة نوم

    Homes Bay logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو | الممشى – الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اكتشف منزل أحلامك في مكادي هايتس، الغردقة!

    ROI For Real Estate logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٣٨٬٦٧٦ جنيه/متر مربع