شقق 70 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 181

4,635 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك الممــــيز في الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٢٬٤٩٨ جنيه

    فرصتك تستثمر في الغردقة! استوديو في منتجع اتلانتس

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٦٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Stone Heights — الحياة العصرية في الغردقة

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استديو 50م_تشطيب كامل _قسط على 3 سنوات_على الرئيسي

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو | الممشى – الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو | الممشى – الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو50م_تشطيب كامل_اقساط علي36شهر_الحجازالرئيسي

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري- امام مطار الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري مفتوح وعملي

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ممتاز في La Mora, Arabia

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري مفتوح وعملي

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي بإطلالة حمام السباحة في منتجع حياة

    ROI For Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 68 متر للبيع في الكوثر

    Home Hunters EG logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استديو 50م_تشطيب كامل _قسط على 3 سنوات_على الرئيسي

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مع حديقة خاصة في منتجع تريفانا

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في جراند روك السعر النقدي (خصم 10%): 2،090

    Homes Bay logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    الحياة العصرية في قلب منتجع CLAN في مجاويش

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك للاستثمار الذكي والاسترخاء مطلة على الحديقة

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٤١٬٨٠٠ جنيه

    ORO Beach – بيتك في الهدوء الساحلي

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished pool view apartment in Aqua Palms

    My Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مثالي، منظر مثالي لمنزلك في الغردقة

    Homes Bay logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو50م_تشطيب كامل_اقساط علي36شهر_الحجازالرئيسي

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه 63م تشطيب كامل عقد اخضرتقسيط 36 شهرخصم كاش %20

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة تطل على البحر في منتجع حياة

    ROI For Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٩٧٬٥٠٠ جنيه

    عِش حياةً مميزةً في الاستوديو المُطل على المسبح

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٣١٨ جنيه/متر مربع