شقق 70 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 146

4,635 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    استوديو واسع (57 متر) فيو حمام سباحة في ريد هيلز

    ROI For Real Estate logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أنيق بمساحة 45 م² بتصميم عملي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool view brand new studio in Aqua Tropical

    My Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 64م في منتجع متكامل بالخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة بمساحة 50 م² بعائد مرتفع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    مساحتك الخاصة تبدأ من شقة 64م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت فيرو كلوب سانت ماريا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٣١٬٣٦١ جنيه

    امتلك استوديو 54م بتصميم عملي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 62م اختيار ذكي للاستثمار في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 45م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو عصري بمساحة 48 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    64م اختيار عملي للسكن والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    هدوء يومي مع شقة 64م وحديقة 10م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 69م بسعر استثماري ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٣٧٬٩٢٩ جنيه

    امتلك استوديو 54م لأسلوب حياة ساحلي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 62م برؤية خضراء تمنحك استرخاء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية بمساحة 63 م² بتقسيم ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63م بحديقة 10م في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٢٨٤٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بدون مقدم في سهل حشيش تقسيط لـ6 سنوات

    Hurghadians Property logo image

1

    لا يوجد

    ٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ذكي بمساحة 41 م² للاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    62م استوديو فاخر وسط قلب عرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    عيش الهدوء في شاليه 62م في لامورا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 68م في منتجع فاخر بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    64م معيشة مريحة داخل كومباوند راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    64م موقع مميز قريب من البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة حمام سباحة 63 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع