شقق 70 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 144

4,635 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬١٧٤٬٤٨٩ جنيه

    شقة غرفة نوم 69 متر في منتجع لا بيلا - الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري ذكي على ممشى الغردقة – 41 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 32م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عملية بتصميم عصري في قلب الممشى – 63 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٩٨٬٦٢٥ جنيه

    LA GOUNA RESORT فى طريق الاحياء بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٦٨٬٢٥٠ جنيه

    استوديو 45 متر يطل على الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م بإطلالة مباشرة على الممشي السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    استوديو 54م² – موقع مميز بسهل حشيش واستثمار آمن

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠١٧٬٤٠٠ جنيه

    استوديو 47م بإطلالة حمام سباحة في منتجع أتلانتس

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٨٦٬٧٠٠ جنيه

    استوديو 43م بإطلالة مسبح بموقع مميز بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة غرفة نوم واحدة في قلب إيبيزا

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح في الممشى – 45 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٨٦٬١٢٥ جنيه

    استوديو 47م تشطيب كامل إطلاله جانبيه ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الممشى السياحي مساحتها 45 م

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم (70 متر) في ذا كوندوز (رأس سوما)

    ROI For Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مشروع كلان – الغردقة

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    Studio side sea view apartment at La Gouna

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63م فرصة استثمارية على الممشى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٨٤٬٨٠٠ جنيه

    استوديو 65 متر يطل على الاند سكيب فى سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 69م بإطلالة حمام سباحة في الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م بإطلالة بحر خلابة في جراند روك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٩٨٬٩٠٠ جنيه

    Oro Beach Resort فى منطقة الاحياء بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع