شقق 180 متر للبيع في القليوبية, صفحة 6

737 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب اداري على الطريق الرئيسي مباشرة ب مول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135 متر بكمبوند جردينيا بسعر منافس وموقع مميز

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110 متر بجردينيا تاون بحري كمبوند راقي

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينه العبور تقسيط استلام فوري

    Family Home Real Estate logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م للبيع بسعر منافس

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٩٩٬٥٥٠ جنيه

    شقه بكمبوند ميريسا 117 متر فيو بحري دور تالت

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135م بمكان راقي

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 141 متر داخل كمبوند اركيديا البطل

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م بسعر خيالي قبل ما تخلص

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    الحق فرصتك دلوقتي بمقدم قليل جدا وقسط ل 8 سنين

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي 153م + جاردن 71م

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    4

    ١٥٣ متر مربع

    ٢١٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بمقدم 440,000 شقة ١٦٨ م – عاين وحدتك الان

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بمقدم 440,000 شقة ١٦٨ م – عاين وحدتك

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بمقدم 440,000 شقة ١٦٨ م – عاين وحدتك

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بمقدم 440,000 شقة ١٦٨ م – عاين وحدتك على الان

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب العبور الجديده علي ٧ سنين بكمبوند شيك

    Eliwa Group logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٩٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة 168م داخل كمبوند مبني

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وحدتك الآن | شقة 168م بمدينة العبور

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وحدتك الآن | شقة 168م بمدينة العبور مبنيه

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م بسعر لن يتكرر

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وحدتك الآن | شقة 168م بمدينة العبور

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وحدتك الآن | شقة 168م بمدينة العبور

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع بيت الوطن الاكثر تمييزا ف العبور الجديده

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه بيت الوطن الاكثر تمييزا ف العبور الجديده

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي الاول والتاني بجوار كمبوند جنه مصر

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع