شقق 180 متر للبيع في القليوبية, صفحة 3

737 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153 متر بموقع استراتيجي وفيو مفتوح بقلب العبور

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متميزة بالدور الثاني المتكرر بمساحة 110م

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة بحرية بالكامل وموقع ركن متميز بمساحة 141

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٢٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م في منطقه بيت الوطنB20 ارضي بجاردن

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه95م +جاردن بسعر لقطه بكمبوند Citalia العبور

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 165م في بيت الوطن العبور الجديدة

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غلوسك ف اكبر كمبوند فى العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجد متتعوضش استلام فوري ومتشطبه علي المفتاح يع

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٧٣٣ جنيه

    آخر شقة 106م بحديقة في لاجونزا بموقع مميز

    Feeds logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٧٬٦٢٥ جنيه

    شقة 155م فيو لاجون مميز بمقدم 15% وتقسيط مريح

    Feeds logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٧٣٣ جنيه

    امتلك شقتك في Compound LAGONZA Obour City

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور الجديده

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند VIALE أمام مرور العبور الجديدة

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٨٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند وعد بالعبور مساحة 165 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بمقدم بسيط وتقسيط مميز

    اوكارديا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بمقدم يبدأ من 10% فقط

    اوكارديا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العبور الحي التاسع متفرع من شارع البستان

    Emak Realestate logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٤٢٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقي + جاردن خاص + تسهيلات خيالية

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م بجاردن 46م بأقوى عرض في العبور

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند VIALE بالعبور مساحة 146 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٨٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور مسلسل2 من المالك مباشرة 175متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بكمبوند جردينيا 110 متر بفيو رائع

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175 متر بفيو مميز كمبوند جردينيا

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع