شقق 180 متر للبيع في القليوبية, صفحة 4

737 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 175 متر بسعر محروق ومميزه

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٦٧٬٦٨٣ جنيه

    شقه مميزه 153 متر بكمبوند جزيل اوبن فيو

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110 متر مميزه بكمبوند سيتاليا مميزه

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٦٧٬٦٨٣ جنيه

    شقه مميزه 153 متر بكمبوند جزيل اوبن فيو

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٦٧٬٦٨٣ جنيه

    شقه مميزه 153 متر بكمبوند جزيل اوبن فيو

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٤٩٬٦٠٥ جنيه

    شقه 146 متر +73 متر جاردن بسعر مميز بكمبوند جزيل

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125 متر بكمبوند جردينيا2 موقع مميز فيو مميز

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ف اكبر كمبوند ف العبور الجديده

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك دلوقتي ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف فلوسك ف احسن كمبوند ف العبور

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٧٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك دلوقتي ب اثل سعر ف العبور بمقدم بسيط

    مدينة العبور, القليوبية

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٦٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع و استلم شقتك بكمبوند جاردينيا 2 بمدينه العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند وعد بالعبور الجديدة 140 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بمقدم 20% والباقي تقسيط ل 36 شهر

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في مدينه العبور الجديده

    Pylon investment logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 110 متر استلام فوري بفيو كمبوند

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا العبور 2 (مركز مدينة العبور)

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125 متر بفرصه مميزه جدا علي فيو مميز

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٩٨٬٧٩٧ جنيه

    شقة للبيع Opal compound بالعبور الحي السادس 103متر

    Emak Realestate logo image

    شارع الامام مالك, الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت الوطن المكان الاكثر تمييزا ق العبور الجديده

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م كمباوند جاردينيا2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت الوطن المشروع الاكثر تمييزا ف العبور الجديده

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمر شقتك دلوقتي بمكان مميز جدا

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٢٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند VIALE RESEDENCE بالعبور 138 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٨٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه للسكن والاستثمار بشقه مميزه

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٨٦٤ جنيه/متر مربع