شقق 120 متر للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 2

901 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل نصف تشطيب 120م في كمبوند Vye سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر مميز في سولانا ويست بتقسيط على 10س

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن أمام مطار سفينكس مقدم 325ألف قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في زايد الجديدة غرفتين نص تشطيب بمقدم 5%

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٢٨٬٩٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة في جينيستا الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • أوري

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,أوري

    1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري شقة 120م للبيع في سوديك

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و فوري الاستلام في ويست فيو نيو زايد

    Property Group logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 60 م بموقع مميز على مساحة خضراء مفتوحة

    Anchor for Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة للمربية للبيع بمقدم 5% واقساط حتى 2036

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 5% واقساط حتى 2036 في سولانا ويست

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • بيج ريزيدنس – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ريفرز – تطوير مصر | نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٤٤٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في كمبوند لوجار - زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤١٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٤٤٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في كمبوند لوجار - زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤١٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع مميز في سولانا باقساط علي عشر سنين

    متصدر

    Realm Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في نيوزايد خصم 35% اقرب استلام فرصة نادرة

    Western House logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • هيفين ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥٦٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Am Capital Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سولانا زايد اقل سعر في الكمبوند تقسيط 10س

    Western House logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالتقسيط في فاي علي لاندسكيب مباشر

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في Vye Sodic

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بإطلالة بحر كاملة

    New Avenue Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن مستلمة وجاهزة للسكن داخل كمبوند VYE

    Residia logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٢٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • جرين بلازا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جرين بلازا 1

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 5% بموقع مميز في سولانا ويست من أورا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة برايم لوكيشن في سولانا بمقدم 500الف

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مباشر علي شارع النزهه بجوار فيلدج ويست

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب في سولانا لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميز، شقة 2 نوم بإطلالة بانورامية، حتي 10Y

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • طابة ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,تاباه ويست كمبوند

    3 غرفة