شقق 120 متر للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 8

901 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108م استلام فوري موقع مميزفيو ع الهاب بأقل سعر

    Bright logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلايقارن شقة102م+جاردن75م استلام فوري موقع مميز

    Bright logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرمميز شقة ارضي 108م+جاردن33م متشطبه استلام فوري

    Bright logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فورى2026 belle Vie ريسال زايد

    Square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سولانا ويست أول سعر تقسيط على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سولانا الشيخ زايد مقدم 480 الف غرفتين

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فندقي بحديقة خاصة بالقرب من بيفيرلي

    Inn Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108 متر متشطبة استلام فورى مع سوديك قسط 10سنين

    property hills Elite logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108 متر متشطبة استلام فورى مع سوديك قسط 10سنين

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن، غرفتا نوم - إطلالة على البحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٣٩٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٤٣٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجاردن كاملة المرافق في أفضل مناطق بزايد

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٢٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 102 متر في VYE سوديك بموقع مميز

    The Polygon logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٥٤٬٦٥٢ جنيه

    اقل من سعر السوق - استلام فوري - دور متكرر

    New Avenue Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في Karmell – تشطيب كامل وخطة سداد

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب بسعر مميز بالتقسيط -استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب بسعر مميز بالتقسيط -استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقو 108 متر فاى ريسال لاندسكيب فيو سوديك

    Square Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى ريسال فى فاى سوديك موقع مميز جدا

    Square Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٧٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن بأقل مقدم وتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في لوجار نيو زايد مقدم 5% اقساط 12 سنه

    Evergreen Properties logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة2نوم ريسيل 110م بأوبن فيو على اكبر جاردن في VYE

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اوبن فيو في فاي سوديك بأقل سعر قسط عل 8سنين

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي بجاردن استلام فوري في فاي سوديك

    I-Move logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سولانا ويست لوكيشن مميز متشطبه .

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سولانا ويست لوكيشن مميز متشطبه .

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع