شقق 100 متر للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة

405 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95م بكمبوند بالم هيلز العاصمة بمقدم 1.5%

    Z Investments For Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فى كمبوند سيليا العاصمة الجديدة اقساط

    A 2 Z Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع سيليا – العاصمة الإدارية الجديد

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٩٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٢٣٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع بسعر ٢٠٢٤ فرصه للسكن و الاستثمار

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٤٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ِشقه غرفة 86 متر متشطبة بالتكييفات استلام فوري

    Held Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ارمونيا \ كود الوحده : CA0260

    Dk REAL ESTATE logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو 55م للاستثمار في العاصمه وبـأقـل سعر

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 89م في العاصمة الادارية تشطيب كامل

    Vida Solutions logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٦٬٩٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بأقرب استلام بمقدم 1% بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساحة 87م بحديقة 40م متشطبة بتسهيلات

    ST.John Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٦٩٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بالسعر الافتتاحي بالعاصمه وبقسط12سنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع فيو جاردن في جاردن سيتي R5

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه بفيو لاجون بالعاصمة بالتقسيط علي 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة للبيع امام البرج الايقوني

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • ليال ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطه فى Winter park بفيو لاجون بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤١٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٨٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر بأحدث مشاريع بالم هيلز بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    فيلج كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر فى العاصمة الإدارية+قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للسكن متشطب بالتكيفات والمطبخ بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لمحبي الاستثمار بمقدم2.5% بالتجمع قسط11سنة

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • وينتر بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Dominar Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو مميز بسعر لقطه في العاصمه بأقساط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وأستلم شقتك الان متشطبه بسعر لقطه وبقسط 15سنه

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 60م باقل سعر للمتر فيR8 Difaf بقسط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بدون مقدم وبسعر لقطه بالعاصمه+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار مع بالم هيلز بالعاصمه بمقدم 1,5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • R8 جادير

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Jadeer Developements
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة