شقق 120 متر للبيع في منطقة ار ٧ بالعاصمة الإدارية الجديدة

7 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بحري في لوميا R7 بفيو لاجون وبقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٠٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٨٣٬٣٥٠ جنيه

    شقه في العاصمه R7 بخصم وتقسيط 7 سنين

    Pharos Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم علي اللاجون دايركت في R7 بالعاصمه بقسط 8س

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٦٧٬٨٧٥ جنيه

    امتلك وحدتك بحديقة خاصة في قلب R7 – لوميا ريزيدنس

    Golden Vision logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥١٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية R7 بتشطيب وفرش كامل

    Feeds logo image

    منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • لوميا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dubai Misr Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,منطقة ار 7,لوميا ريزيدنس

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم دابل فيو علي اللاجون و لاند سكيب بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥١٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب بالكامل بالتكييفات والمطبخ 60 م

    Strive Reality logo image

    منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فينيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Gates Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,منطقة ار 7,فينيا

    2 - 4 غرفة