شقق 100 متر للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 7

405 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بالسعر الافتتاحي بكمبوند Layal بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقة بأقل سعر فى جاردن سيتي بمقدم1%فقط

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٨٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بمقدم 65.000 فقط بأميز لوكيشن R8 العاصمه

    Remax The Address logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في العاصمه امتلك شقه فيو لاندسكيب في R8

    Remax The Address logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك متشطبه بالكامل في بارك لين بقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • المقصد ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,المقصد

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقة 75م متشطبة في العاصمة بمقدم1,2% فقط

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 75م بأقل سعر فىDEFAF بالعاصمة بااقساط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في جاردن سيتي 1%مقدم+قسط15س

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بتقسيمه مميزة بأقل سعر فى العاصمة بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٩٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 66م بسعر لقطه في اب مونت وقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • ممشى ڤيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,ممشى ڤيوز

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه جاهز للسكن ومتشطب بالتكيفات بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو فى العاصمة الإدارية بتسهيلات على15سنة

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 53م بأقل سعر وأطول فتره سداد 12سنة بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1% استلم فورا شقة متشطبة بالعاصمة بقسط15سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه متشطبه لوكس في جاردن سيتي وبقسط 15 سنه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • قماري ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٩٠٬٥٣١ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8,قماري

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب لوكس للبيع بسعر لقطه فى R8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 95م بمقدم 7.900الف للبيع بكمبوند بالم هيل

    Falcon for Real Estate logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بسعر الطرح الاول وبمقدم75ألف فقط بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو امام حي السفارات بالعاصمه-مقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 60م بسعر لقطه مع بالم هيلز بالعاصمه تقسيط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا أيلاندز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٥٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,الجزر

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزة للمعاينه بالعاصمه وبتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم خلال سنه شقه متشطبه بالعاصمه بأقساط حتي15سنه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 58م للبيع بأقل سعر للمتر فى R8 بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 65م متشطبه بالكامل لمحبي الاستثمار بتقسيط8سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م بأحدث مشروعات العاصمه وبالتقسيط علي 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • رافي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Captain Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رافي

    2 - 5 غرفة