شقق 86 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 9

1,621 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره ستوديو بجاردن للبيع ف التجمع5 بسعر3.5M

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    وفر 3مليون و امتلك شقة بجاردن كاملة التشطيب

    New Home for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطة للبيع كامله التشطيب بفيو لاجونز

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في هايد بارك تكمله اقساط

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٩١٬٦٧٩ جنيه

    اقل سعر شقة فيو مميز متشطب في كليو استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • تيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٧٢٬٩٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بافضل سعر في تاج سيتي استلام فوري

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٠٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    برووف فورى متشطبة على أكبر حديقة مركزية في مصر

    Q Sequoie logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٣١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ارضى بجاردن مفروش بالكامل للبيع اوللايجار

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أرضي هايد بارك التجمع بأقساط موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١٢٦٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو غرفة بحديقة في مرحلة جراند بارك ريزيدنس

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • دو

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠١٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقتك متشطبة بجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز في تاج سيتي – ليك بارك

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب في زيد ايست - التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه متشطبه بالكامل في سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه لقطه دابل فيو بنص سعرها امام المطار

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • جوار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٦٠٬٢٣٩ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جوار

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه80م في مشروع جاهز ساكن دابل فيو في تاج سيتي

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع استوديو مميزة للسكن أو الاستثمار فندقى

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فى سيتى جيت للبيع بالتقسيط موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت موقع مميز بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم موقع مميز تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • كين

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٤٣٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Imarrae Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف فقط تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فاخر بموقع لاندسكيب مميز بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٢٩٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري اقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٤٤٬٧٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع أقل من سعر السوق في بالم هيلز تجمع

    Aqarpedia For Resale logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست - أورا \ كود الوحدة : CA0245

    Dk REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩١٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • راج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٠١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Awj Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة