شقق 86 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 43

1,629 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي ليك بارك فيو لاند سكيب

    Capital Lords Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار أستوديو جاهز بالتقسيط – تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مواصفات شقه في سعر استوديو جاهزه للاستلام في تاچ

    ERE logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Taj City – Shalya مع روف بسعر مغرى

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع- Taj City – موقع ممتاز بسعر مغرى

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم وقسط شهري 38الف بالتجمع الخامس +خصم 30%

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر لقطه في بيجونيا بالتجمع الخامس

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة في بالم هيلز ريسيل متشطبة فيو فلل

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في مدن جولف تاون بأقل سعر+قسط علي 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في سراي بالمستقبل وبأقساط حتي 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن علي طريق السويس دايركت بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى موقع مميز متشطب على 9سنين-احجز الان

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع بالتقسيط المريح

    RE/MAX Al Mohager logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأميز لوكيشن بكمبوند JIWAR بقسط10سنين بالتجمـع

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 73م بجاردن 51م استلام فوري في تاج سيتي

استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧١٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استثماريه بجوار الـ AUC بمقدم تعاقد 160ألف فقط

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣١٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم فيو في هايد بارك-بمقدم مليون

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٢٥٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى منطقه الاندلس داخل ارقى كموبند متكامل

    إبداع logo image

    رواق, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٨٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 63م ومعاها روف 25م وفيو بحيره و لاند اسكيب

    ERE logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار فى ACASA ALMA بأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المساحة: 67 متر + حديقة 35 متر الموقع: Taj City

    Impact Investments logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦١٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري بافضل سعر في كمبوند ستون

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب بأطول فترة سداد في هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٩١٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه بجوار هايد بارك بالتجمع بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٧٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك 72 م بأقل سعر في السوق

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع