شقق 86 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 18

1,626 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقة برووف مقدم و اقساط في جرينز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٧١٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم 50% امام مطار القاهرة مباشرة

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٤٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم بأقل سعر تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بحديقة 39 متر فيو مميز تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو فيدا

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,الباتيو فيدا

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اوبن فيوفي هايد بارك جاهز علي المعاينه بالقسط

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٩٥٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 295,000 جنيه , امام هايد بارك New Cairo

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري من مراكز باقل مقدم علي 7 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في هايد بارك القاهرة الجديدة

    Properties-Today.com logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٨٦ متر مربع

    ١٤٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٨٤٬٣٥٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك جاردن ريزيدنس بتقسيط

    Capital Lords Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • الاشرفية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٩٢٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,الاشرفية

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز - مقدم واقساط - في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري متشطب بالتكيفات بأقساط ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٦٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة جديدة بمقدم 5٪ شقة أرضي 71م التجمع بحديقة

    متصدر

    Aqar Misr logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن برايم لوكيشن مع Lavista بالتجمع السادس

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٧ متر مربع

    ٩١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • ليك فيو ريزدنس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    El Hazek Construction
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليك فيو ريزدنس 2

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطبة بأقل سعر في نيست التجمع بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم و قسط على 12س امتلك ارضى بجاردن تاج سيتى

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة وجولف فيو للبيع في تاج سيتي

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة ماستر بإطلالة كلوب هاوس في تاج سيتي

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو 58م للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Horizon Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • جرينز ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,هايد بارك

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Mivida – القاهرة الجديدة مفروشة بالكامل

    Element Estate logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٤٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85 متر متشطبة فى زد إيست, التجمع الخامس

    TREX logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن تشطيب خاص بالمطبخ بجوار بوابة 17

    Home Way logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب في تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بروف تكمله اقساط باقل سعر في تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • سولانا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولانا ايست

    1 - 4 غرفة