شقق 86 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 22

1,626 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بسعر اللونش من هايد بارك سنترال

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليك فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Hazek Construction
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لايك فيو ريزيدنس

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة على طريق السويس في يلو ريزيدنس قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٦٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 385 الف فقط دابل فيو برايم لوكيشن قسط 9س

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٠٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش هتكرر استديو 80م للبيع في تاج ستي

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٧١٬١٣٨ جنيه

    شقة في ازاد, استلام فوري, تقسيط علي 7 سنين

    Smart Move logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٥٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب فيو بوول للبيع في ميفيدا تكمله اقساط

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٤٨٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • نول

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Kleek Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,نول

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع التجمع الخامس بحديقه خاصه

    EG.Estate logo image

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 75 متر تشطيب فندقي جاهز للاستلام تاج سيتي

    Compound Hekaya logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحري متميز للاستلام الفوري تاج سيتي

    Compound Hekaya logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقه بسعر لقطه + موقع استثنائي امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بفيو مفتوح على ال central park بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • الچازي فيرست ماريوت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٢٤٬٧٣٣ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Al Jazi Egypt
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية

• 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه مناسبه للسكن او الاستثمار بنظام سداد مرن

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة غرفة نوم للبيع في سوديك فيليت استلام فوري

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٩٣٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب في قلب التجمع بالتقسيط علي 12 سنة

    متصدر

    GCR Developments logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكمبوند زومرا ايست التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة تشطيب كامل 70 متر في بالم هيلز

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٢٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • وي سيجنتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٢٩٧٬٨٥٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,دبليو من ووتر وي

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع متشطبه بالكامل بالتقسيط علي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع الخامس بمقدم300الف واقساط ع10س

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ريجنتس بارك ٧٨ مترًا مربعًا

    متصدر

    Do estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 10% شقه مميزه استلام فوري برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • هوم ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٦٥٬٣٧٩ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Home Town Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هوم ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة