شقق 86 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 15

1,622 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في الرحاب 2 اول سكن

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 64م فيو حمام سباحة للبيع- كمبوند قطامية جيت

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٩٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحديقه خاصه في الباتيو ريفا بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل الي8 سنين شقه للبيع في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • موراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٥٠٬٩٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Main Marks
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الشمالي,موراي

• 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ديستركت5 استلام 6 شهور بالتقسيط موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم بمقدم 5% تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في التجمع الخامس بمقدم 5% فقط الآن

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة بالتجمع الخامس بمقدم 5% وتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن بموقع متميز وبسعر لقطه

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • ذا ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,ذا ريزيدنسز

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره مجهزه إطلاله لاجون تقسيط 9 سنين-طرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في التجمع لوكيشن مميز تقسيط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام قريب .

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام قريب .

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على 9 سنوات تقسيط - فيو مسطحات مائية ولاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • بالم ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٦٤٬٠٩٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,بالم ايست

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بالتقسيط في سعاده - فيو مسطحات مائية

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٠٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب جاهزة في زيد ايست 85 م

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم700الف شقه استلام قريب للبيع فى التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨٤٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٧٩٬١٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل استلام فوري في ديستريكت 5

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز اطلالة على البحيرات + واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٤٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • إن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٤٧١٬٣٩٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TBK Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,ان ريزيدنس

    2 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٩٦٬٢٥٠ جنيه

    موقع مميز على البحيرات + واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٩٥٩ جنيه

    موقع متميز بإطلالة على المناظر الطبيعية والبحيرة

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٩٥٬٩٥٠ جنيه

    موقع مميز مع حديقة، بأقل سعر في كليو

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠١٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذكية للسكن أو الاستثمار داخل واحدة تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو85م غرفة ريسيل فى وان قطامية بموقع وسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • أفيلين المرحلة الثانية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Times Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,أفلين

    1 - 4 غرفة