شقق 180 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 31

19,928 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 75م متشطبة جاهزة للسكن بستون 7.5 مليون

    My House (M&H) logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م الترا سوبر لوكس استلام فورى فيو مميزCFC

    Tradmark Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٣٣٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع بحديقه متشطبة بالتكيفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم استلام فورى بأقل سعر و فيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٦٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو اكثر من رائع وسعر مميز شقه 175 متر استلام فورى

    S signature logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • ذا ايكون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Style Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا ايكون ريزيدنس

    2 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبة جاهزة بأقل سعر في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه موقع مميز بأقل مقدم في تاچ سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيوهايد بارك تشطيب كامل

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦١٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات و المطبخ فيو حمام السباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٢٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب المالك استلام فوري أقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٦٨٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام بإطلالة مفتوحة وبسعر منخفض

    Spade consultancy logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات و المطبخ للبيع في المراسم

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه للبيع 175 متر متشطبه استلام فورى

    S signature logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٠٤٬٧٤٩ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ومع اقساط , وبموقع مميز

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٠٦٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢١٦٬٣٠٣ جنيه

    شقة للبيع باقل مقدم وعلى اقساط في هايد بارك

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٠١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • لافاونتين بروفينس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    ARCO Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لافونتين

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بإطلاله مميزه و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بإطلاله على اللاندسكيب بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري فيو علي واجهتين واخده VIP لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شقه متشطبه للبيع ب90 افينيو علي 5سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شقه متشطبه للبيع ب90 افينيو بمقدم 20%.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 90 افينيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٤٧١٬٣٩٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    TBK Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,90 افينيو

    2 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 30% سويت فندقي خدمه 5satr بعائد سنوي بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    جي دبليو ماريوت أوتيل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬١٣٠٬٣٧٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ومع اقساط في هايد بارك

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٨٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه استلام قريب قرب الجامعه الامريكيه

    Egypt Best Properties logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 155 متر فيو مفتوح دور ثاني بحري صريح

    متصدر

    ARC Investments logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الباتيو اورو التجمع الخامس تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • ذا وتر واي شقق الفندقية

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٩٬٠٦٨٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة