شقق 180 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 28

19,928 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١١٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مباشر علي الاندسكيب شقة باقل مقدم و اقساط 8 س

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بحري صريح | موقع مميز | اقساط غلي 8 سنين

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر ف كريك تاون شقة ارضي بجاردن

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا لوكس للبيع في هايد بارك | بارك كورنر

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬١٧٢٬٣٢٠ جنيه

    أفضل سعر شقة في ليك فيو ريزيدنس 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٥٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • كاتليا كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٢٨٬٣٤٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كاتليا

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كورنر بحري مميزة بجوار مول جاردن 8

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة متشطبه بالتكيفات في قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٣٦٬٩٢٧ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في ليك فيو 2 من شركة الحازق

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في إيستاون بسعر وموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة دور اول | كمبوند District 5 Marakz

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نايل بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nile Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,نايل بوليفارد

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أسرع فترة استلام في مشروع Mountain View Creek View

    West Field Property Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاك فيو ريزيدينس, شقه متشطبة بالتكييفات اقل سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لتمليك والاستثمار في الرحاب 2 بسعر مميز

    Dream Homes Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم445الف ارضى+جاردن بجوارAUC وفيو السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٩٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    New Capital Home. logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • ذا أيكون جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Style Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا ايكون ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون فالي بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فى بالم هيلز نيو كايرو التجمع فيو جاردن

    S signature logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس فى ماونتن فيو هايد بارك التجمع

    S signature logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز بفيو علي البحيره استلام فوري باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بأقل سعر في جنوب الاكاديميه

    S signature logo image

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • بارسلي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,زيد إيست

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه99م للبيع بالفرش والاجهزه بعائداستثماري بالرحاب

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بالباتيو اورو وحدات متشطبة لوكشن مميز

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10 سنين واحجز شقتك متشطبة بكامل باقل مقدم

    Apart Real estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك | تشطيب كامل

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٧٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقتك متشطبة بكامل في لوكيشن مميز

    Apart Real estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • ديچار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديجار

    استوديو, 2 - 3 غرفة