شقق 120 متر للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 36

992 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة ( 76 م ) للبيع فى بلوم فيلدز بالجراج

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع ( 112 م + 118م حديقة ) بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي كمبوند استلام 2027 يسعر مميز جدا

    Premises logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ( 76 ) للبيع في بلوم فيلدز ( استلام فوري ).

    Realpals Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 112 متر استلام فوري فيو مميز نص تشطيب بحري

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٨٨٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 12 سنة بدون مقدم

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦١٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٢١٬٧٨٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصة للبيع في القاهرة الجديدة بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في كمبوند زيزينيا – المستقبل سيتي

    Feeds logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام للبيع في بلومفيلدز – موقع مميز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Better Estate Investment logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩١٣٬٣٩٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز فيو لان سكيب

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٦٥٬١٦٦ جنيه

    استوديو للبيع في بلومفيلدز - ليك سايد

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى 120متر بجاردن 65متر للبيع جاهزه للاستلام

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة مميزة في هابتاون حسن علام بسعر مميز

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 93 متر للبيع في هابتاون بجاردن بسعر مغري

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في هابتاون بسعر اقل من سعر السوق

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 67م باقل مقدم و اطول فتره سداد من سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٣٩٬٧٤١ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في إل بوسكو | موقع مميز

    Beltone logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٧٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة 33م للبيع في بلومفيلدز –جاهزة للاستلام

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 98م دور تالت في كمبوند سراي مرحلة س2

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م للبيع في سراي استلام فوري مرحلة S1

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سراي 113م استلام فوري من المالك

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣٥٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (76م), فيو مميز اقل من سعر الماركت

    Realpals Real Estate logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع