شقق 120 متر للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 34

992 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه غرفتين اقل من سعر السوق جاهزه للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقه (( 112م )) في بلوم فيلدز بمقدم 2,400,000 فقططط

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل سعر بالمستقبل سيتي وبأقساط علي9سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه متشطبه لوكس بأقل سعر بالمستقبل+بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬١٦٠ جنيه

    شقة ريسيل باقل من سعر الشركة بفيو على حمام السباحة

    IRTKAZ logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٧٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطه بأقل سعر+بدون مقدم بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٢١١٬٨١٦ جنيه

    ريسيل| شقه باقل سعر في اليفا 115م 3br فيو لاندسكيب

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٤٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع بأقل سعر بالمستقبل سيتي وبمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٨١٬٥٧٠ جنيه

    امتلك شقه في موقع مميز باقل مقدم واقساط 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٢٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 360 الف استديو برايم لوكيشن بأقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينه مصر-غرفتين-بدون تشطيب

    Premises logo image

2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٤١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينه مصر-سراى-شقه غرفه

    Premises logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بجاردن اميز لوكيشين بمقدم550الف سراي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٥٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة فى سراي على طريق السويس بمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٧٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فى سراى الوحدات المتاحة محدودة!

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Bloomfields

    Beltone logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار فى سراى شقة بالتقسيط حتى 12 سنة

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع وسعر مميز في بلوم فيلدز - المستقبل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأقل سعر وبدون مقدم بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 81م للبيع فيو ع اللاجون بجوار مدينتي

    Closer logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى للبيع في لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر لقطة في مشروع بلووم فيلدز استلام

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٦٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متطشب بسعر لقطه اسعار التجمع زمان فرصه

    La Costa For Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند مونت نابليون Reportage ا

    Host Real Estate logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطبة بأقل سعر مع حسن علام بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع