شقق 120 متر للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 20

992 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في داون تاون بسعر 4 مليون -في المستقبل

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اميز تقسيمة في كمباوند سراي – مرحلة Elan

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بجوار مدينتي\بمقدم 240الف\ع 12سنة

    Closer logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمباوند سراي – مرحلة Elan

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٦٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة متشطبة بالكامل بإطلالة جرين فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ف قلب المستقبل سيتي بجورا مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 2نوم للبيع مع Wadi Degla بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم بمقدم وتقسيط بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٨٥٬١٥٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في قلب المستقبل سيتي

    views investment logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥١٣٬٦٤٩ جنيه

    شقة مميزة 112م بأفضل مكان في سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في سراي مرحلة ايلان على موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام قريب بمقدم و اقساط موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٧٧٬٨٧١ جنيه

    ستوديو للبيع في سراي بالتقسيط موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين و مقدم 8% و قسط شهرى 14000 حتى 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٧٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 105م ((بخصم 51%)) من mnhd ف بترفلاى المستتقبل

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك باقل مقدم 287,154 و اقساط على 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة ارضى فى سراى باقساط على 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    هتقسط ثمنها علي 12 سنة مشروع مميز او خصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب متسلمه بموقع مميز في بيتا جرينز

    New Avenue Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في داون تاون 112م-بمقدم 3 مليون جاهز للسكن

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة متتفوتش في Aliva – Mostakbal City

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بارك سنترال حسن علام ع 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بارك سنترال حسن علام ع 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٥٣٬٨٦٤ جنيه

    فوري شقه مباشر ع طريق السويس فيو خيالي امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي استلام فوري متشطبه لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع