شقق 120 متر للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 14

991 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع +بجاردن للاستثمار او السكن في المستقبل

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٦٦٬٢١٨ جنيه

    شقه 2نوم بأقل مقدم بالمسـتـقـبـل سيـتـي+اقساط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه فندقيه استلام 4 سنين واقساط حتى 2036

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المستقبل سيتي بمقدم 280الف وقسط 12سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في سراي القاهره الجديده بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بترفلاي القاهره الجديده اقساط ل12سنه

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط 12 سنه شقه غرفتين للبيع في المستقبل سيتي

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٧٧٣٬٢٨٤ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر مميز جدا فى بلووم فيلدز

    Mrkt Shake logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استديو في السوق في مرحلة كرونز سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع – مرحلة إيلان | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٨٣٨٬٦٦٨ جنيه

    شقه للبيع باقل مقدم فى بلووم فيلدز المستقبل ستي

    Mrkt Shake logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاش بنص التمن بجوار مدينتي ومتاح قسط ع12سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة متسلمة للبيع في Bloomfields سعر 2,200,000

    Realtors logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين ع الفيو– مرحلة Elan | سراي

    ERE logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن الفورى ) بخصم 50% للبيع ف سراى

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فخم بحديقة خاصة للبيع في سراي (إيلان)

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٩٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل بسعر مميز في سراي | أقساط

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط استلام 2027 سراي مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين ع الفيو لقطة– مرحلة Elan سراي

    ERE logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بجاردن للبيع في سراي أقل من سعر السوق

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فرفتين باقل مقدم – مرحلة Elan | سراي

    ERE logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم جاهزة للمعاينه في سراي المستقبل+بقسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط علي 12 سنة امتلك شقتك 74 م في موقع متميز

    Tradmark Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في سراي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.5% امتلك شقة متميزة و اقساط علي اطول فترة

    Tradmark Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع