شقق 96 متر للبيع بمدينتي, صفحة 12

778 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا لوكس 96 متر فيو مفتوح امام ستريب مول

    Home Way logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 96م الترا لوكس اول سكن فيو جاردن بجوار الخدمات

    Home Way logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 78 متر كاش خالصة علي فيو مفتوح في B12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٦٧٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة مقدم واقساط 94 متر غرفتين بحري في B14

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٦٤٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بالفرش في مدينتي - منطقة B10

    Better Estate Investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعفش في مدينتي – B7 | فرصة مميزة

    Golden Vision logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمدينتي في b7

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط علي 12سنة فيو لاجون في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع فى مدينتى b12 مجموعه 123

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 82م جاردن فيو تشطيب خاص B7

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي 88م تشطيب خاص جاردن فيو

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع 2نوم 2حمام خالصه استلام فوري .

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه78م موقع استراتيجي مدينتي امام الكرفت زون

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥١٬٠٠٠ جنيه

    73م استلام فورى قسط b12 جنب المسجد والخدمات

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٣٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي على وايد جاردن تشطيبات خاصة

    Eureka Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط في B7 استلام فوري بجوار الخدمات 90م

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالتقسيط في بريفادو استلام فوري

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 89م بحديقة تشطيب خاص جاردن فيو

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٢٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 58م بسعر مميز للبيع في مدينتي تشطيب الشركة

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B6 مدينتي استلام فوري وسعر لقطه قابل للتفاوض

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤٨٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي ارضي بجاردن 94م مقدم واقساطb14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٦٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بريفادو استلام فوري وأقساط حتى 7 سنوات

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب في مدينتي-استلام فورى

    We are consultancy logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B12 دور رابع فيو جاردن

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو باقل مقدم استلام فوري ع طريق السويس مباشر

    Falcon for Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع