شقق 120 متر للبيع في مدينتي, صفحة 40

1,367 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 116م فيوجاردن B12 بجوار الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو حجز قديم بارقي مراحل مدينتي b8 الدور الاول

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام الايست هب78م بالفرش والاجهزه كاش تشطيب خاصB12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو لقطة حجز قديم 49م بالتقسيط علي 12 سنة في B8

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش والاجهزه 105م امام المسجد في بريفادو

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بالتقسيط 100م بريفادو مدينتي بجراج خاص

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100م للبيع في مدينتي عقد قديم و موقع مميز

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م للبيع في مدينتي فيو وايد جاردن

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٩٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بالكامل في مدينتي فيو لاندسكيب بسعرمميز

    Nile Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مساحتها 112 متر أرضي في B10 أرقى المراحل

    Darak Madinaty logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه للبيع شقه فندقيه بالفرش اول سكن B12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في B6 ب مساحة 103 متر الاكثر طلباً

    Darak Madinaty logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٩٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B11 بارك فيو جاهزة تشطيبات طلعت مصطفي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B3 جاردن فيو في ارقي مراحل مدينتي اول سكن

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اميز مراحل مدينتي متشطبه بالكامل

    Catchers investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٠٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي موقع VIP + إطلالة على الجاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في B3 – خطوات من South Park – دور خامس

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٢٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بارقي كمبوند بريفادو بالتقسيط فيو جاردن 65م

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 107م للبيع تشطيب خاص فيو وايد جاردن في B3

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى شقه 116م بالB10دور تالت فيو جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع باتجاه مثالي - مدينتي B12

    Better Estate Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٦٢٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن باقل مقدم119م بالتقسيط علي 12 سنة فيB8

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٢٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن تشطيب فندقي74م بجوار الكرافت زون فيB12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام نادي مدينتي74م بالفرش الاجهزه كاش تشطيب خاصB7

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري اقل اجمالي واوفر 78 متر بالتقسيط في B8

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٨٢ جنيه/متر مربع