شقق 120 متر للبيع في مدينتي, صفحة 25

1,362 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 67م بمدينتى ارضي بحديقه في البي 14 للبيع تقس

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    ستديو مقدم اقساط61م حجز قديم في بريفادو نارو جاردن

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 89م في بي6 فيو شارع

    Elite House. logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع 116م في بي12فيهابعض التشطيبات الخاص

    Elite House. logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في مدينتي - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي – B12 | شقة طرفية بفيو مفتوح

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٠٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاش لقطة للبيع في B2 مدينتي | فيو جاردن

    Experts Real Estate Investment logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٥٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للمعاينه فيو رائع في سراي بأقساط

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م للبيع في بريفادو ع البحيرات حجز قديم

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو رائع استلام قريب -في سراي ريسيل بأقساط

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر فيو رائع امام مدينتي - ريسيل بأقساط

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام شهور فيو رائع بأقل سعر في سراي

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مدينتي بسعر لقطه

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 84م بجاردن للبيع في B8 عقد قديم فيو شانزليزيه

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    71م 2 نوم للبيع بسعر تجاري بارقي مراحل مدينتي B8

    متصدر

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه 78م امام الخدمات مباشره بسعر تجاري في B12

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 108م بحديقه خاصه 45م بفيو وايد جاردن في B6

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 116م في b12 قريبة من الخدمات

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٥٧م للبيع في مدينتي | القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    عقد قديم في بريفادو مقدم واقساط 63 متر استلام فوري

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش او تقسيط 116متر بسعر مناسب B12 فيو مفتوح

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري سوبر لوكس 100م بالتقسيط 5 سنوات في B6

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أرضي بجاردن للبيع في مدينتي في B7طلعت مصطفي

    Elite House. logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    82متر للبيع فى البى7موقع مميز جدا قريبة من النادى

    A 2 Z Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 100 متر- B15 مدينتى حجز 2023 اوفر لقطه

    Darak Madinaty logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 78 متر B12 مدينتى فيو رائع بسعر مميز جدا

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع