شقق للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 49

5,961 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    أحدث مشروعات Prime Home في بيت الوطن التجمع 146متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن- مساحه 131متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن- مساحه 131متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أحدث مشروعات Prime Home في بيت الوطن التجمع 130متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس شقه 130 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في بيت الوطن شقه 130متر جاردن 133متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن-مساحه 185

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٣٦٬٢٩٥ جنيه

    شقة بجاردن 45م ريسيل/إمكانية تقسيط مقدم مع المالك

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطب كامل للبيع رجينتس سكوير القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ريجنتس سكوير الدولية، القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف 176 متر في ريجينس سكوير التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٩٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع في ريجنتس سكوير القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٤٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل عرض ريجنتس سكوير القاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٤٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ريجينس سكوير التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه في ريجينس سكوير التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع داخل تاج سيتي استلام فوري

    TREX logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند جايد | الشركة السعودية

    Property Network logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة أرضي للبيع في كمبوند ماونتن فيو آي سيتي

    Ninety Two logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ااقل سعر شقة 3 غرف فى تاج دورمتكرر استلام فورى

    متصدر

    ARC Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في المراسم افضل تقسيمة دايركت علي حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اطلالة مفتوحة على المساحات الخضراء في زيد ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٤٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - متشطبه بالكامل - موقع متميز - مقدم 5%

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع علي التسعين الشمالي بجانب ال AUC

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع كاش و استفيد بخصم كبير في شقه 185م في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع