شقق للبيع في سوان ليك, التجمع الاول بـ 2 مليون جنيه, صفحة 26

13,924 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه الاسكندريه شقه ٨٥ متر د

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٨٥ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع سموحه ٨٥ متر فقط 2.100.000 كاش

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليفير العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    New Generation Developments (NGD)
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,ليفير العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه شقه

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع النصر سموحه امام جرين بلازا الاسكندريه شا

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع النصر سموحه امام جرين بلازا الاسكندريه شا

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه شقه

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • لاجونز نيو كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه الاسكندريه شقه ٨٥ متر د

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه ٨٥ م

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه الاسكندريه شقه ٨٥ متر د

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع النصر سموحه امام جرين بلازا الاسكندريه شا

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • ذا سيتي فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    EG Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ذا سيتي فالي

    1 - 4 غرفة

  • 21

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه ٨٤ م

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع النصر سموحه امام جرين بلازا الاسكندريه شا

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه الاسكندريه شقه ٨٥ متر د

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه شقه

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٨٥ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • بورتو المنيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٥٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 6
    المطور العقاري
    Amer Group company
    القليوبية,الخانكة,القلج,طريق المنيه,بورتو المنيا

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع النصر سموحه امام جرين بلازا الاسكندريه شا

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه الاسكندريه شقه ٨٥ مت

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٨٥ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه ٨٤ م

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • فاليا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٦٣٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    SAUDI GROUP DEVELOPMENTS
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فاليا

    1 - 3 غرفة